Почетна > за блогот > ’Баерн Минхен – информатор‘ се сели на нов сервер

’Баерн Минхен – информатор‘ се сели на нов сервер

Новиот дизајнПромената на дизјанот што ја направивме пред неколку седмици, беше планирана за привремена, па плановите не се изменија.

Веќе подолго време работевме на нов дизајн и префрлување на овој информатор на нов сервер, а сега конечно можеме да кажеме дека се е спремно.

Повелете на www.bayernmkd.co.cc и проучете го новиот дизајн. Повеќе информации околу снаоѓањето со новиот дизајн имате тука.

Се надеваме дека ви се допаѓа промената и ќе продолжете редовно да не посетувате како и досега.

Фросина Аризанкоска/ Наум Баварец/ Милчо Балевски

Advertisements
Категории:за блогот
 1. Marko
  18/09/2009 во 23:08 ч.

  лелеееееееееее нееееееееееееееее :( баш топ беше оваа страна не требаше преселба

 2. Petar
  18/09/2009 во 23:20 ч.

  ne trebase… a sekako deka ke ve posetuvame :D

 3. Darko Kostov
  18/09/2009 во 23:55 ч.

  ne trebase preselba no kako i da e .. :D inace na ovaa strana ke nema veke novi vesti da stavate taka ? *-)

 4. saso
  19/09/2009 во 1:08 ч.

  drugo e koga vo lice ke te udri top novost za baern na prvo pustanje link(kako dosegasniov).zdosadeno mi e od sliki i amblemi na pocetok deka posekako gi gledam na desktop po prikl.na kom.vo sekoj slucaj poz za serverite, super ste.

 5. alko
  19/09/2009 во 1:26 ч.

  Ne cini vopso noviot sajt ovoj si bese podobar.

 6. Gjore_bayern
  19/09/2009 во 3:59 ч.

  noviot sajt e za nikade no sekako ke ve posetuvame

 7. Алекс
  19/09/2009 во 4:27 ч.

  научени сте на обично нели, не на нешо посебно и убаво :D

 8. 19/09/2009 во 14:29 ч.

  Отворени сме за критики, па повелете кажете што не ви се допаѓа на новиот сајт, ќе се обидеме ќе променеме.

  • Алекс
   19/09/2009 во 15:20 ч.

   На мене ми се допаѓа новиот сајт туку гледам на другите не им се допаѓа нешо

 9. Brendon, Gradsko
  19/09/2009 во 20:07 ч.

  Воопшто не ми се свиѓа дизајнот на новата страна !

 10. Nikola
  14/01/2010 во 18:53 ч.

  Pa ne e los ama moze da bide i podobar, sprema stariot sajt e pobobar vo sekoj slucaj.

 1. No trackbacks yet.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: