Почетна > Баерн Минхен, за блогот > Најмладиот фан

Најмладиот фан

Се сеќавате дека минатата година објавуваме фотографии на фанови кои носат баварски реквизите. Еве и сега нешто слично само што фановите сега се мали деца, иднината на нашиот фан клуб.

Прв избран член на ова друштво е четиригодишниот Лазе.

Нашиот најмлад фан

Нашиот најмлад фан

А вие останатите, сликајте ги вашите синови, внуци, братучеди во дресеви на Баерн и доколку сакате нивните фотографии да бидат објавени тука испратете ги на bayernmkd@ymail.com

Advertisements
  1. Сè уште нема коментари.
  1. No trackbacks yet.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: