Почетна > Баерн Минхен > Ре-старт!!!!

Ре-старт!!!!

ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ И ФАНОВИ НА БАЕРН!!!

По изминати пет месеци од затворањето на овој блог, еве дојде време истиот да биде рестартиран.

Ме фати страшна носталгија за овој блог како и за дружењето кое го имав преку него. Од сега како и порано со најсвежите новости за Баерн, најинтересните шпекулации и се останато поврзано со баварскиот гигант.

Се надевам на ваша посетеност каква што беше и предходно искрено очекувам и нови посетители.

Но, да напоменам дека сега блогот нема да го работам сам. Освен мене новости на блогов ке пишува и Милчо Балевски, исто така верен фан на Баерн.

Па се читаме со најновите информации за Баерн, на Баерн Минхен – информатор.

Наум Локоски – Баварец

Advertisements
Категории:Баерн Минхен
  1. Сè уште нема коментари.
  1. No trackbacks yet.

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: